Casa Merci închiriază 3 camere in regim hotelier, toate cu bai proprii și o garsoniera conf. I , in Câmpulung Muscel , situate ultracentral, pe bulevardul Pardon, vis a vis de Grădina Publica Merci.
Casa detine 5 camere complet dotata si utilata . Pretul de 9000 lei este pentru un numar de 10 persoane si pentru minim 3 nopti. Rog mare seriozitate. Se face oferta pentru cei ce doresc cazare de la Craciun pana dupa Revelion.
Va asteptam intr un loc frumos la munte foarte aproape de Barajul Vidraru.Locatia dispune de 5 camere cu bai proprii ,un living spatios ,bucatarie utilata ,gratar,doua foisoare .