Agropensiunea este in constructie,,va avea 7 camere,oficiu de preparare a hranei, terasă, sala de servire a mesei de 50 mp,loc de joaca pentru copii, lac cu pește in suprafață de 650 mp,hol primire turisti,zonă verde,parcare,în total 3200 mp !
CAUT ASOCIERE SAU EVENTUAL VANZARE
Va asteptam sa vizitati Delta Dunarii si sa va bucurati de serviciile noastre de cazare intr-o locatie noua finalizata in anul 2024.
Pentru mai multe detalii si rezervari asteptam telefonul dumneavoastra.