Acces persoane cu mobilitate redusa, Hidromasaj&Jacuzzi, Loc de joaca pentru copii, Parcare, Piscina interioara, Sala fitness, Sauna, Spa&Wellness, WiFi gratuit
Minimum de nopti
2
Ora sosire
11:00
Ora plecare
16:00
Accepta fumatori
True
Accepta animale de companie
True
Facilitatile camerei
Aer conditionat, Baie privata, Balcon, Bucatarie, Cada, Chicineta, Masina de spalat, Terasa, TV
Potrivit pentru
Evenimente speciale, Revelion
Servicii hoteliere
Curatenie, Lenjerie de pat, Prosoape
Descriere
Supporter Chalet este situată pe Valea Avrigului, Avrig- Sibiu, la poalele Munților Făgăraș într-un cadru de poveste cu priveliște superbă către munți .
O locație dispune de 7 camere de cazare (16 locuri în paturi duble) și încă 6 paturi suplimentare cu 8 băi. A doua locație dispune de 7 camere de cazare (14 locuri în paturi duble ) și încă 4 paturi suplimentare cu 6 băi. Bucătăriile cabanei sunt complet echipate și mobilate de la mașină de spalat vase, espresor de cafea, plită electrică, cuptor electric, cuptor cu microunde, prajitor de pâine blender, frigider mare și toată vesela completă. Cabana este dotată cu dozator de bere, iar la cerere se poate achiziționa butoi de bere de 30 litri la prețul dat de furnizor.
Piscină acoperită și încălzită de 9x5m funcțională pe tot parcursul anului. Temperatura apei intre 28 - 30 grade. Jacuzzi profesional de 6 persoane (spa exterior ) cu diferite funcții,:
-funcții de masaj, jeturi de apă, lumini fibră optica, cromoterapie, dezinfecatre automata prin ozon, sistem de filtrare tip skimmer, radio Fm, temperatura apei 40 grade, setarea temperaturii.
Temperatura apei intre 38 - 40 grade. Saună Tradițională (1.5 ore zi) Saună Terasă exterioară mare
Filigorie exterioară dotată cu loc pentru grătar și separat loc pentru ceaun și încă un grătar electric. Loc de joacă pentru copii Șah Gigant în curte
Masă de foosball în living
Masă de Ping-Pong.
Darț
Porți pentru Footbal Șemineu în living
Prosoape incluse pentru toate persoanele Internet și cablu de mare viteza de la Digi
Espresoare de cafea
Dozator de Apa
Aer conditionat în fiecare cameră
Dispunem de 14 camere duble cu pat matrimonial (30 locuri in paturi duble) . La cerere se mai pot adauga înca 10 paturi single astfel încât capacitatea maximă de cazare este de 40 de locuri în cele două clădiri situate în aceeași curte.
Aceasta este formată din două locații (ambele a câte 7 camere)
Plata se poate face prin următoarele metode : -cash -card -virament bancar -carduri de vacanța
Nu ezitati sa ne contactati in privat pentru mai multe detalii! Vă așteptăm cu drag !
ID anunț: 1763306123
Raportează
Anunțuri recomandate
Pentru a contacta acest utilizator, intră în contul tău Cazare24.ro sau creează-ți rapid un cont nou!